پیام تسلیت

aaehc-af
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۹:۱۴
Safi Saheb

با کمال تاسف و تاثر همکار عزیز مان محترم وحیدالله صافی مدیر جوازنامه های ریاست تطبیق تکنالوژی هستوی کمیسیون عالی انرژی اتمی افغانستان در اثر بیماری ناگهانی دار فانی را وداع گفته و رحلت نمود. کمیسیون عالی انرژی اتمی افغانستان این مصیبت و ضایعه بزرگ را به خانواده مرحوم صافی و همکارانشان در اداره صمیمانه تسلیت گفته و برای آن مرحوم مغفور بهشت برین و برای بازماندگان صبر و شکیبایی استدعا می دارد. مرحوم صافی یکی از متخصصین فعال و صادق در این کمیسیون بوده که در مدت حضورشان در این اداره فعالیت های سودمندی را ایفا نمودند. برخورد نیک و حسنه مرحوم با همکارانش در اداره ستودنی بود و بدون شک جای خالی اش در بین تمام اعضای کمیسیون به خوبی حس می گردد و بی تردید یاد و خاطره اش در اداره جاودان خواهد بود

انالله و انالیه راجعون

داکتر طاهر شاران رییس عمومی بورد اجراییوی و تخصصی کمیسیون عالی انرژی اتمی افغانستان

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۱۰ - ۹:۴۷
Background image

اطلاعیه

به تاسی از مصوبه جلسه شماره (2) مورخ 8 حمل 1399 کابینه جمهوری اسلامی افغانستان و به استناد جز (1) ماده دهم طرزالعمل تنظیم رژیم کاری به منظور جلوگیری از شیوع بیماری (کوید 19) در ادارات. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۲
Background image

برنامه اگاهی دهی ویروس کرونا به کارمندان اداره انرژی هستوی افغانستان دایر گردید

برنامه اگاهی دهی ویروس کرونا به تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ از طرف ریاست منع سلاح های کیمیاوی و بیولوژیکی در تالار اداره انرژی هستوی به کارمندان این اداره دایر گردید.

در این برنامه محترم انعام. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۵ - ۱۵:۱۶
Background image

تجلیل از هفته تصویب قانون اساسی دراداره انرژی هستوی

طی محفلی که درمقر اداره انرژی هستوی به روز شنبه ۵ دلو۱۳۸۹ برگزار گردید، ازهفته ملی تصویب قانون اساسی افغانستان تجلیل بعمل آمد.

افغانستان از یک قرن به این سو دارای چندین قانون اساسی. . .

بازگشت به خبر