پیام تسلیت

aaehc-af
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۹:۱۴
Safi Saheb

با کمال تاسف و تاثر همکار عزیز مان محترم وحیدالله صافی مدیر جوازنامه های ریاست تطبیق تکنالوژی هستوی کمیسیون عالی انرژی اتمی افغانستان در اثر بیماری ناگهانی دار فانی را وداع گفته و رحلت نمود. کمیسیون عالی انرژی اتمی افغانستان این مصیبت و ضایعه بزرگ را به خانواده مرحوم صافی و همکارانشان در اداره صمیمانه تسلیت گفته و برای آن مرحوم مغفور بهشت برین و برای بازماندگان صبر و شکیبایی استدعا می دارد. مرحوم صافی یکی از متخصصین فعال و صادق در این کمیسیون بوده که در مدت حضورشان در این اداره فعالیت های سودمندی را ایفا نمودند. برخورد نیک و حسنه مرحوم با همکارانش در اداره ستودنی بود و بدون شک جای خالی اش در بین تمام اعضای کمیسیون به خوبی حس می گردد و بی تردید یاد و خاطره اش در اداره جاودان خواهد بود

انالله و انالیه راجعون

داکتر طاهر شاران رییس عمومی بورد اجراییوی و تخصصی کمیسیون عالی انرژی اتمی افغانستان

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۱۳:۴۵
Background image

مروری بر معاهده منع آزمایش های هسته ای

(Review of the Comprehensive Nuclear Test-Ban Treaty (CTBT 

بشر از مدت ها قبل با پدیده ای به نام جنگ مواجه بوده، که برای حذف یاکنترول آن تلاش های فراوان داشته و در این تلاشها در طول. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۱۵:۰
Background image

اشتراک دکتور طاهر شاران رئیس اداره انرژی هستوی کمیسیون عالی انرژی اتمی کشور در شصت و سومین مجمع عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی،  شهر ویانا- اتریش

محترم دکتور طاهر شاران رئیس اداره انرژی هستوی کمیسیون عالی انرژی اتمی کشور بنا به دعوت آژانس بین المللی انرژی اتمی، در راس یک هیئت بلند پایه به تاریخ(۲۰-۱۶سبتمبر) در شصت و سومین مجمع. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۲۰:۲۶
Background image

امضاء سند چارچوب برنامه های کشور(CPF) افغانستان برای سال ۲۰۱۹ الی ۲۰۲۳ توسط آژانس اتمی بین المللی

CPF یا چارچوب برنامه های یک کشور سند رسمی است که برای برنامه ریزی و پلانگذاری میان مدت در حصه همکاری های تخنیکی بین کشور عضو و آژانس انرژی هسته ای بین المللی استفاده شده و در شناسایی و. . .

بازگشت به خبر