پیام تسلیت

aaehc-af
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۹:۱۴
Safi Saheb

با کمال تاسف و تاثر همکار عزیز مان محترم وحیدالله صافی مدیر جوازنامه های ریاست تطبیق تکنالوژی هستوی کمیسیون عالی انرژی اتمی افغانستان در اثر بیماری ناگهانی دار فانی را وداع گفته و رحلت نمود. کمیسیون عالی انرژی اتمی افغانستان این مصیبت و ضایعه بزرگ را به خانواده مرحوم صافی و همکارانشان در اداره صمیمانه تسلیت گفته و برای آن مرحوم مغفور بهشت برین و برای بازماندگان صبر و شکیبایی استدعا می دارد. مرحوم صافی یکی از متخصصین فعال و صادق در این کمیسیون بوده که در مدت حضورشان در این اداره فعالیت های سودمندی را ایفا نمودند. برخورد نیک و حسنه مرحوم با همکارانش در اداره ستودنی بود و بدون شک جای خالی اش در بین تمام اعضای کمیسیون به خوبی حس می گردد و بی تردید یاد و خاطره اش در اداره جاودان خواهد بود

انالله و انالیه راجعون

داکتر طاهر شاران رییس عمومی بورد اجراییوی و تخصصی کمیسیون عالی انرژی اتمی افغانستان

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۹:۱۴
Background image

پیام تسلیت

با کمال تاسف و تاثر همکار عزیز مان محترم وحیدالله صافی مدیر جوازنامه های ریاست تطبیق تکنالوژی هستوی کمیسیون عالی انرژی اتمی افغانستان در اثر بیماری ناگهانی دار فانی را وداع گفته و رحلت. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۱۰:۳۲
Background image

پریزنتیشن پالیسی افزایش مشارکت زنان درخدمات ملکی به مقامات و کارمندان اداره کمیسیون عالی انرژی اتمی افغانستان ارایه گردید:

این پریزنتیشن توسط عزیزه بزگر آمره حمایت از حقوق زنان به تاریخ ۱۶/۴/۱۳۹۸ در رابطه به پالیسی افزایش مشارکت زنان، در چوکات خدمات ملکی ارایه گردید.
در این برنامه محترمه عزیزه بزگر به. . .

بازگشت به خبر