پروگرام کمک های اولیه در تالار کمیسیون عالی انرژی اتمی دایر گردید

aaehc-af
دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۵:۲۴
First Aid

پروگرام کمک های اولیه به همکاری وزارت محترم صحت عامه در تالار کمیسیون عالی انرژی اتمی به کارکنان این اداره دایر گردید. هدف این برنامه اگاهی دهی از کمک های اولیه بوده که توسط داکتر کبرا ‍پناهی و عابده جعفری  در رابطه به مجموعه مراقبت ها و اقدامات اولیه که جهت نجات جان افراد و جلوگیری از تشدید وضعیت مصدوم بطور عملی و نظری ارایه گردید.

در این برنامه بالای چهار موضوع عمده بحث صورت گرفت:

الف: اهداف کمک های اولیه

ب:اصول کلی در برخورد به حوادث

ج: خوصوصیات کمک کننده

د: وظایف کمک کننده

در این برنامه محترم زاهد الله زاهد معاون اداره با تمام کارمندان آن اشتراک نموده بودند که برنامه متذکره را سودمند خوانده و خواهان برگزاری چنین برنامه ها در آینده نیز شدند.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۱۳:۴۵
Background image

مروری بر معاهده منع آزمایش های هسته ای

(Review of the Comprehensive Nuclear Test-Ban Treaty (CTBT 

بشر از مدت ها قبل با پدیده ای به نام جنگ مواجه بوده، که برای حذف یاکنترول آن تلاش های فراوان داشته و در این تلاشها در طول. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۱۵:۰
Background image

اشتراک دکتور طاهر شاران رئیس اداره انرژی هستوی کمیسیون عالی انرژی اتمی کشور در شصت و سومین مجمع عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی،  شهر ویانا- اتریش

محترم دکتور طاهر شاران رئیس اداره انرژی هستوی کمیسیون عالی انرژی اتمی کشور بنا به دعوت آژانس بین المللی انرژی اتمی، در راس یک هیئت بلند پایه به تاریخ(۲۰-۱۶سبتمبر) در شصت و سومین مجمع. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۲۰:۲۶
Background image

امضاء سند چارچوب برنامه های کشور(CPF) افغانستان برای سال ۲۰۱۹ الی ۲۰۲۳ توسط آژانس اتمی بین المللی

CPF یا چارچوب برنامه های یک کشور سند رسمی است که برای برنامه ریزی و پلانگذاری میان مدت در حصه همکاری های تخنیکی بین کشور عضو و آژانس انرژی هسته ای بین المللی استفاده شده و در شناسایی و. . .

بازگشت به خبر